Není nic staršího než dnešní noviny.

V době internetu se leták může zdát směšný a nepraktický. Přesto pamatujeme na to, že někteří naši spoluobčané zkrátka netráví čas na sociálních sítích a nesurfují po internetu. A v neklidné době plné informací může být jednoduchý leták s pár telefony a slovem povzbuzení právě tím, co takové lidi osloví. Je to pro ně dopis, zpráva o tom, že v tom jsme s nimi společně a že na ně myslíme.

A právě takový leták jsme připravili a díky ochotě dobrovolníků jen distribuujeme do schránek po celém městě.

Informace stárnou, proto je možné, že připravíme aktualizované číslo. K tomu budeme potřebovat i zpětnou vazbu od vás, podněty a nápady. Nenechávejte si je pro sebe.

Nebýt sám je velká výzva. O to větší, že právě fyzickou blízkost bychom si měli v téhle době odepřít, jakkoli je to těžké. Vždyť v čase strázní je přece právě objetí nebo podání ruky tím, co nás často podrží. Virová epidemie však velí: omezte kontakty! Není tím ale řečeno, že nemáme komunikovat a máme zůstat sami. Naopak, jsme v tom společně!

Najít způsoby, jak obejmout, to je výzva dnešního času. Obejmout, zůstat pohromadě, a přesto dodržet bezpečnou vzdálenost, kterou virus nepřekoná.

Pojďte to zkusit s námi. Společně to zvládneme!

Zde je leták ke stažení: Letak_COVID-19_press